/Przemysław Frankowski w Anglii?

Przemysław Frankowski w Anglii?

25-letni pomocnik już niebawem może zmienić barwy klubowe! Zawodnik Chicago Fire dostał propozycje występów w angielskiej Championship.

Reprezentant Polski otrzymał ofertę z Anglii. Występujące na poziomie drugiej ligi Reading jest zainteresowane wykupieniem Frankowskiego z zespołu Chicago Fire. Zespół The Royals prowadzi były trener amerykańskiej drużyny Veljko Paunović. Serb doskonale zna możliwości polskiego zawodnika i pragnie, aby ten dołączył do jego angielskiego projektu.

Żadna z medialnych informacji nie podaje, jaką kwotę Anglicy wyłożyli na stół, aby przekonać do siebie amerykańską stronę. Według portalu transfermarkt Frankowski jest wyceniany na około dwa miliony euro, natomiast jego kontrakt z Chicago Fire jest ważny do 2022 roku.

Wszystko wskazuje jednak na to, że Frankowski pozostanie na dłużej w Chicago. Włodarze zespołu MLS niechętnie patrzą w kierunku przesłanej oferty, która ich całkowicie nie zadowala. Frankowski jest bardzo ważną częścią swojego zespołu i nie wydaje się, aby został sprzedany już w tym momencie. Od momentu przyjazdu do Stanów Zjednoczonych, Frankowski zagrał w 43 meczach, strzelił 5 goli i miał 7 asyst.