/Jamie Vardy z nową umową!
fot. Pioeb, licencja CC 4.0

Jamie Vardy z nową umową!

Kibice Leicester mogą spać spokojnie. Jamie Vardy nigdzie się nie wybiera – Anglik przedłużył umowę z „Lisami” o kolejne trzy lata.

Angielski napastnik prolongował umowę z drużyną Leicester. Jamie Vardy podpisał nowy kontrakt z Leicester ważny do końca czerwca 2023 roku. Poprzednia umowa była ważna jeszcze przez rok, władze klubu już teraz postanowili zaoferować nową umowę dalszej współpracy. Zawodnik nie miał większych oporów i zgodził się na przedstawione mu warunki.

Świetna dyspozycja angielskiego snajpera zaowocowała zainteresowaniem większych klubów ze stawki Premier League. Angielscy giganci już od dawna sondują możliwość sprowadzenia 33-latka, jednak ten jest wierny barwom zespołu z King Power Stadium. Podpisanie trzyletniej umowy sprawia, że Vardy najprawdopodobniej do końca kariery będzie zawodnikiem byłego mistrza Anglii.

Napastnik dołączył do Leicester w 2012 i pisze w zespole „Lisów” piękną historię. Był głównym architektem historycznego mistrzostwa Anglii w 2015 roku. Łącznie wystąpił w 310 spotkaniach i strzelił 130 goli.