/W ten weekend rządzą arcyciekawe sportowe wydarzenia!

W ten weekend rządzą arcyciekawe sportowe wydarzenia!

Obecny lider tabeli kontra Mistrz – kto okaże się lepszy w derbach Merseyside?

Everton od początku sezonu notuje wyłącznie zwycięstwa, co więcej, strzelając do tej pory aż 12 goli! Kluczową rolę odgrywa Dominic Calvert-Lewin, który dla ekipy Carlo Ancelottiego zdobył już 6 bramek! Dobrą formą na początku rozgrywek może pochwalić się również James Rodriguez mając na swoim koncie już 3 gole i 2 asysty.

Liverpool traci do swoich najbliższych rywali 3 punkty. Ostatni ligowy mecz The Reds zakończył się sensacyjną porażką z Aston Villą. Co ciekawe, drużyna Jurgena Kloppa w 4 meczach straciła aż 13 bramek!

Kurs na to, że obie drużyny strzelą golą i ich liczba będzie większa niż 2.5 wynosi 1.73.

UFC. Znany z dotychczasowych występów w KSW Mateusz Gamrot zadebiutuje na gali UFC w Abu Zabi. Jego rywalem będzie również debiutujący Guram Kutateladze. Niepokonany jak do tej pory Polak jest zdecydowanym faworytem w tym pojedynku. Na niekorzyść Gruzina wpływa m.in. fakt, że ostatnią zawodową walkę stoczył jeszcze w zeszłym roku! Polaka czeka zwycięstwo?

Koszykówka. Zajmująca pozycję wicelidera Legia zmierzy się z Polpharmą Starogard. Mimo fenomenalnej passy na swoim boisku, poprzednie spotkania warszawskiej drużyny rozgrywane na wyjeździe kończyły się porażką. W meczu z Anwilem Legioniści nawet prowadzili przez 3 kwarty, ale w 4 stracili panowanie nad grą. Czy Legię w końcu czeka przełamanie?