/FC Barcelona – Real Madryt

FC Barcelona – Real Madryt

Już w najbliższą sobotę wielki hit La Liga – El Clásico, czyli potyczka FC Barcelony z Realem Madryt. Obok tak ważnego wydarzenia w świecie piłki nożnej nie możemy przejść obojętnie, dlatego serdecznie zachęcamy  do:

Obejrzenia meczu FC Barcelona – Real Madryt w FORTUNA TV. Przypominamy, że aby obejrzeć najważniejszy mecz sezonu w lidze hiszpańskiej nie trzeba posiadać telewizji satelitarnej, kablowej czy pakietu TV z kanałami sportowymi.

Wystarczy posiadać konto w Fortunie. W FORTUNA TV obejrzymy nie tylko wszystkie mecze La Liga, ale także Bundesligi, Ligue 1, Serie A i wielu, wielu innych rozgrywek i zawodów sportowych.

Zapoznania się z zakładami specjalnymi na El Clásico. Bukmacherzy od Fortuny pracowali w pocie czoła, aby dostarczyć Wam aż 40 zakładów specjalnych na sobotni hit. W ofercie na mecz FC Barcelona – Real Madryt mamy więc łącznie aż 125 zakładów, a ponadto typ na Klasyk jest jedną z części składowych weekendowego EKSPERTA+, w którym za poprawne wytypowanie rezultatów 10 meczów można zgarnąć nawet 20 000 PLN premii.