/Superbet

Superbet

Bonus powitalny Super Start, Super Aplikacja czy atrakcyjne bonusy to tylko część imponującej oferty legalnego bukmachera Superbet. Firma pochodząca z Rumunii prowadzi w Polsce działalność w internecie jak i w punktach naziemnych i zdobywa coraz większą popularność wśród graczy.

Legalny bukmacher Superbet zaczynał swoją przygodę w Polsce od otwarcia 48 punktów stacjonarnych. Przez długie lata tylko w lokalach naziemnych gracze mogli obstawiać zakłady bukmacherskie w Superbet. Dziś posiada ich ponad dwukrotnie więcej, a w 2019 roku Superbet otrzymał licencję także na prowadzenie działalności w internecie. Ta inwestycja okazała się strzałem w dziesiątkę. Założony w 2008 roku bukmacher, jako podmiot należący do grupy Superbet Holding Romania, zdobywa coraz większe grono typerów z Polski, oferując im szeroką ofertę zakładów przedmeczowych oraz live, wysokie kursy, liczne promocje dla nowych i stałych graczy, a także transmisje wydarzeń sportowych na żywo czy jedną z najlepszych mobilnych aplikacji bukmacherskich na rynku.

Superbet – zakłady bukmacherskie

Legalny bukmacher Superbet zapewnia bogatą ofertę zakładów na wydarzenia sportowe, polityczne i społeczne. Na stałe Superbet oferuje zakłady na prawie 20 dyscyplin sportowych. Gracze znajdą tu oczywiście najlepsze ligi piłkarskie, jak La Liga, Serie A, Ligue 1, Premier League czy Bundesliga, ale także rozgrywki niższych poziomów rozgrywkowych z tych krajów. Dostępne są również rozgrywki z Belgii, Brazylii, Grecji, Kazachstanu, a także z Węgier czy Japonii oraz oczywiście nasza polska Ekstraklasa. Oczywiście, nie brakuje zakładów na Ligę Mistrzów i Ligę Europy.

Z pewnością jednak typerzy obstawiający inne dyscypliny również nie zawiodą się ofertą zakładów legalnego bukmachera Superbet. Są w niej zdarzenia dotyczące tenisa, koszykówki, piłki ręcznej, hokeja na lodzie, a także sporty walki (boks, MMA) oraz bardzo popularny esport.

Bardzo mocnym punktem Superbet są zakłady live. Zakłady na żywo obejmują kilka dyscyplin, wiele różnych rynków, wysokie kursy, a także promocje, które dodatkowo pomagają powiększyć wygraną. Misją legalnego bukmachera Superbet jest zaspokojenie oczekiwań graczy, osiągnięcie pozycji lidera na rynku oraz zapewnienie klientom innowacyjnych produktów i usług. Jednym z jej elementów jest świetna aplikacja mobilna Superbet, która znacznie ułatwia zawieranie zakładów live oraz pozwala śledzić wydarzenia sportowe na żywo na urządzeniu mobilnym.

Jeśli dla kogoś zakłady bukmacherskie na sport to za mało, może skorzystać z kategorii Wirtualne. To zdarzenia generowane przez algorytm komputerowy. Gracze mogą obstawiać w nich zakłady na wyścigi konne, wyścigi chartów, wirtualny żużel czy wirtualne wyścigi samochodowe.

Warto podkreślić, że Superbet zapewnia swoim graczom dużo więcej, niż tylko bogatą ofertę zakładów bukmacherskich. Dział Newsy to najnowsze informacje i wydarzenia ze świata sportu. Oprócz tego, każdy typer obstawiający w Superbet ma do dyspozycji bazę różnorodnych statystyk i analiz, którymi można posługiwać się przy zawieraniu zakładów bukmacherskich.

Na stronie internetowej i w aplikacji Superbet gracze znajdą również wiele udogodnień, jak podręcznik ABC Gracza ze wszystkimi najważniejszymi pojęciami bukmacherskimi, definicjami pojęć czy dokładnym wyjaśnieniem wszystkich typów zakładów. W dziale Kariera można znaleźć również oferty pracy w Superbet.

Superbet – Oferty Specjalne

Super Start

Super Start to bonus powitalny dla wszystkich graczy, którzy zdecydują się zarejestrować konto w Superbet. Dzieli się on na kilka części. Na początku wystarczy wpłacić minimum 20 zł, by zgarnąć bonus 100% od pierwszego depozytu do maksymalnej kwoty 50 zł.

Po wykorzystaniu tego bonusu przez 7 dni można obstawiać zakłady bez obawy o przegraną. Jeśli gracz przegra w tym czasie zakłady, Superbet zwraca kwotę w formie bonusu nawet do 500 zł!

Trzecią częścią bonusu jest darmowy zakład do wykorzystania w punktach naziemnych Superbet.

Zakłady Specjalne

Zakłady Specjalne to oferta dla najbardziej wymagających graczy. Dzięki Zakładom Specjalnym legalny bukmacher Superbet zapewnia możliwość typowania dodatkowych zdarzeń, takich jak m.in. strzelcy gola, liczba kartek oraz liczba rzutów rożnych w danym spotkaniu, liczba asów serwisowych oraz zakłady długoterminowe, jak np. zwycięstwo danej drużyny lub zawodnika w całych rozgrywkach.

Zakłady Specjalne oznaczone są ikoną żółtej gwiazdki.

Super Mecz

Super Mecz to codzienna dawka najlepszych kursów na wybrane wydarzenia sportowe. Każdego dnia legalny bukmacher Superbet wybiera najciekawsze spotkania i znacząco podwyższa kursy, rezygnując ze swojej marży. W promocji Super Mecz gracze mogą obstawiać zakłady przedmeczowe z różnych dyscyplin na kuponach SOLO, AKO i kuponach systemowych. Ofertę zakładów Super Mecz można łączyć z ofertą Super Extra.

Super Extra

Super Extra to jeszcze wyższe kursy, niż te znajdujące się w standardowej ofercie legalnych bukmacherów. Super Extra to podwyższone kursy zakładów na tzw. pewniaki, czyli drużyny lub zawodników będących wyraźnym faworytem w starciu z rywalem. Wystarczy dodać do kuponu przynajmniej 6 zdarzeń, każde z kursem minimalnym 1.10. Zdarzenia z oferty Super Extra można obstawiać na kuponach systemowych oraz łączyć z ofertą Super Mecz.

Super Live

Super Live to wysokie kursy oferty meczów na żywo Superbet. W Super Live bukmacher codziennie umieszcza kilka najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. Super Live to nie tylko zakłady 1, X czy 2, ale również wiele innych rynków i typów zakładów. Każdy, kto lubi obstawiać mecze na żywo, powinien zwrócić uwagę na tę atrakcyjną promocję Superbet.

Super Szansa

Dzięki promocji Super Szansa jedna pomyłka na kuponie nie przekreśla Twoich szans na wygraną. Jeśli umieścisz na swoim kuponie 11 spotkań z kursem minimalnym 1.30, a jeden z nich okaże się błędnie wytypowany, to Superbet zwróci Ci 10% z 10 pozostałych poprawnie wytypowanych zdarzeń. Wygrana w Super Szansie obliczana jest według wzoru:

potencjalna wygrana / kurs nietrafionego spotkania / 10.

Twoja przewidywana wygrana wynosiła 2000 zł, ale spotkanie o kursie 2,00 nie zakończyło się zgodnie z Twoim typem. Bez obaw, wygrywasz 2000 zł / 2,00 / 10 = 100 zł.

 

Z oferty Super Szansa można skorzystać wyłącznie w punktach naziemnych Superbet.

Super Bonus

Super Bonus to atrakcyjna oferta dla graczy, którzy obstawiają tzw. taśmy. Wystarczy dodać do kuponu minimum 6 zdarzeń z minimalnym kursem 1.35, by zyskać dodatkową wygraną. Za każdy kolejny zakład umieszczony na kuponie Superbet powiększa wygraną o 5%. W sumie można uzyskać wygraną wyższą nawet o 150%!

W przypadku Super Bonusu nie są brane pod uwagę zdarzenia z oferty Super Mecz i Super Extra.

Super Bonus można wykorzystać jedynie w lokalach Superbet.

Wpłaty i wypłaty

W Superbet można wpłacać i wypłacać pieniądze wykorzystując kilka dostępnych metod. Są to BLIK, Tpay, tradycyjny przelew bankowy, karta płatnicza, Neteller oraz Paysafecard. Superbet nie pobiera żadnej prowizji za depozyty i wypłatę środków. Nie ma również limitów kwotowych.

Kontakt

Superbet zapewnia bardzo dobry kontakt z obsługą klienta. Z konsultantami można łączyć się za pomocą Live Chatu na stronie bukmachera lub w aplikacji mobilnej oraz przez email.

Dodatkowe dane kontaktowe:

Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o.
ul. 73. Pułku Piechoty 7A
40-496 Katowice
tel: +48 32 732 56 50
e-mail: biuro-pl@superbet.eu

Opinia o Superbet

Superbet to świetny bukmacher o profesjonalnym podejściu do zakładów bukmacherskich. Gracze mają tu wszystko, czego potrzebują. Szeroka oferta zakładów bukmacherskich przedmeczowych oraz zakładów live. Do tego bardzo solidna, przejrzysta i nowoczesna strona internetowa. Całość dopełnia stabilna aplikacja bukmacherska Superbet, która pozwala nie tylko obstawiać zakłady, ale również oglądać mecze piłkarskie i inne wydarzenia sportowe.

Dużą siłą Superbet są wysokie kursy i naprawdę atrakcyjne promocje o prostych i zrozumiałych warunkach. Nawet początkujący gracz będzie w stanie zrozumieć ich zasady, bez obawy o punkty pisane drobnym druczkiem czy haczyki w regulaminach. A co najważniejsze, bonus i promocje Superbet naprawdę pozwalają powiększyć wygraną.

Superbet przez lata zbierał doświadczenie na polskim rynku, które teraz procentuje. Jako legalny bukmacher wie, czego potrzebują gracze z Polski, a każdego nowego typera wita atrakcyjnym i wysokim bonusem powitalnym Super Start. Superbet to bukmacher, z którego oferty naprawdę warto skorzystać.