Rozkręć biznes,
zdobądź klientów!

Wypróbuj niezawodny sposób na to, aby Twój lokal pozyskał nowych klientów i stał się najlepszym miejscem na każdą transmisję sportową. Daj się odnaleźć fanom sportu. Dołącz do największej w Polsce bazy lokali sportowych.

DODAJ LOKAL
logo stolikkibica

Rozkręć biznes wokół sportowych emocji

stolikkibica co? za ile? jak dołączyć?

CO?

Stolikkibica.pl to pierwszy w Polsce serwis, dzięki któremu lokale ogłaszają własny plan transmisji sportowych i zapraszają fanów sportu na wspólne oglądanie meczów i zawodów.

stolikkibica co? za ile? jak dołączyć?

ZA ILE?

Rejestracja w portalu Stolik kibica jest całkowicie BEZPŁATNA.


text

JAK DOŁĄCZYĆ?

Przystąpienie do portalu jest tak proste, że szkoda byłoby nie spróbować. Po prostu wypełnij formularz i dodaj swój lokal.

text

DLA KOGO?

Dla pubów, klubów, barów, pizzerii, restauracji i innych lokali, które transmitują wydarzenia sportowe.text

PO CO?

Dzięki Stolikowi kibica fani sportu odwiedzą Twój lokal, zarezerwują miejsce i zostawią pieniądze bawiąc się przy sportowych emocjach.

text

CO DALEJ?

Od teraz kibice łatwiej znajdą Twój lokal a Ty zyskasz nowych, stałych klientów. W każdej chwili możesz ulepszyć swoją ofertę, korzystając z dodatkowych form promocji.

DODAJ LOKAL

Dołącz do nas i zdobywaj klientów

  • Wyższe obroty dzięki fanom sportu.
  • Więcej klientów każdego dnia.
  • Stwórz wyjątkowe miejsce dla kibiców.
  • Zamień transmisje TV w święto sportu.

DODAJ LOKAL

Zaufało nam już blisko 1000 lokali. Buduj razem z nami kulturę wspólnego kibicowania. Promuj się poprzez sport.

DODAJ LOKAL

Zarejestruj się i korzystaj z serwisu zupełnie ZA DARMO. Przekonaj się dlaczego warto być z nami.Opinie
klientów

Polecam ten portal. Zyskałem stałych klientów-kibiców, którzy często odwiedzają mój pub, oglądają mecze i piją dużo piwa.

Opinie
klientów

Zarejestrowałem lokal i muszę przyznać, że to była dobra decyzja. Zapraszam kibiców i mam ruch w śrdoku tygodnia podczas meczów Ligi Mistrzów.

Opinie
klientów

To naprawdę proste narzędzie. Wybieram kanały TV albo dyscypliny jakie chcę transmitować i wszystko dzieje się automatycznie.

Opinie
klientów

Wreszczie mogę zapraszać kibiców nie tylko na mecze reprezentacji jak dotąd. Każde ciekawe wydarzenie w TV to dobra okazja by przyciągnąć klientów.

Opinie
klientów

Najbardziej podoba mi się wybór ręczny wydarzeń. Zawsze zapraszam na boks i MMA. Wybieram też niektóre mecze ligi angielskiej. To działa!